שעון

נעים להכיר

נעים להכיר 🙂 אני יהונתן – אני יועץ משכנתאות, יועץ פיננסי ומנכ"ל החברה. בשעות הפנאי אני מתנדב כחובש רפואת חירום וכנהג אמבולנס במגן דוד אדום.

אני נשוי באושר לליעד אישתי, שעוסקת בחינוך והדרכת הורים. יחד בנינו משפחה מדהימה עם ילדים מקסימים: דניאל, חובב מתמטיקה ומספרים כמו אבא שלו, כפיר, שחקן כדורגל מלידה, ואיתמר שעוד לא ממש סגור על עצמו… (טוב, הוא עוד תינוק).

אני עוסק בענף הפיננסים כבר תקופה ארוכה מאוד. למדתי את הענף מלמטה, דרך השטח, תוך היכרות עם אנשי מפתח מובילים. לעבודה אני מביא עמי מקצועיות, יכולות ויושרה. לשמחתי, הודות לעבודה קשה, בניתי לי מוניטין כיועץ טוב.
אני עוסק גם בליווי לכלכלת המשפחה, וגאה להיות חבר באיגוד המאמנים והיועצים לכלכלת המשפחה. כמו כן, אני מרצה בתחום המשכנתאות ובקורסים להכשרת יועצים במכללות ברחבי הארץ.

מאות לקוחות החברה המרוצים והשותפים שלי לעשייה מהווים עדות מוכחת לטיב השירות והמקצועיות אותם אני והצוות שלצידי מביאים עמנו.
אם אתם רוצים לשבת על קפה, להתייעץ או סתם לדבר

לוגו משכנתא חדשה לא חסכת - לא שילמת

המומחים שיובילו אתכם להצלחה!​

כחלק מהעשייה, אנו תמיד מקפידים על :

Concept Map

בנייה נכונה של תמהיל המשכנתא המותאם במדויק לפרופיל הלקוח בהווה – עם הסתכלות רחבה לעבר השנים הבאות.

Timing

תכנון לוח תשלומים ומסירת הכסף לצד ג' תוך עמידה בלוחות זמנים שהגדרנו מראש.

Seminar

ככלל, בעצם היותנו חברי לשכת התאחדות יועצי המשכנתאות אנו מקפידים תמיד לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים בתחומם מתוך הבנה שהלקוחות שלנו זכאים ליהנות מהחסכון הכספי הגבוה ביותר שניתן להשיג.

קצת עליי

אני יהונתן, יועץ משכנתאות, יועץ פיננסי ומנכ"ל החברה אבל לפני הכל – איש משפחה.

נשוי באושר לליעד אישתי האהובה העוסקת בחינוך והדרכת הורים. יחד בנינו משפחה מדהימה עם ילדים מקסימים: דניאל, חובב מתמטיקה ומספרים כמו אבא שלו ואולי בעתיד יחליט להצטרף לעבוד עמי. כפיר, שחקן כדורגל מלידה ואיתמר שעוד לא ממש סגור על עצמו (טוב, הוא עוד תינוק).

אני עוסק בענף הפיננסים כבר תקופה מאוד ארוכה, למדתי את הענף מלמטה, דרך השטח, תוך היכרות עם אנשי מפתח מובילים.

לעבודה אני מביא עמי מקצועיות, יכולות ויושרה. ולשמחתי, הודות לעבודה קשה, בניתי לי מוניטין כיועץ טוב.

אני עוסק גם בכלכלת המשפחה וגאה להיות חבר באיגוד המאמנים והיועצים לכלכלת המשפחה.

כמו כן, אני מרצה בתחום המשכנתאות ובקורסים להכשרת יועצים במכללות  ברחבי הארץ בתחומי הפיננסים.

בשעות הפנאי אני מתנדב כחובש רפואת חירום וכנהג אמבולנס במגן דוד אדום.

ארסנל לקוחות החברה המרוצים והשותפים שלי לעשייה מהווים עדות מוכחת לטיב השירות, המקצועיות והעבודה אותם אני והצוות שלצידי מביאים עמנו.

אז אם גם אתם מחפשים יועץ משכנתאות שיוביל את התיק שלכם על הצד הטוב ביותר, במקצועיות וביעילות, אתם מוזמנים ליצור עימי קשר. הקפה עליי :)

יהונתן בס עם חתימה

הלקוחות המרוצים שלנו!

תשאירו פרטים
אנחנו חוזר ממש מהר

דילוג לתוכן