שעון

משכנתא חדשה

לקיחת משכנתא חדשה – היא ללא ספק אחד הצעדים הגדולים והמרגשים בחיינו, זה למעשה צעד ענק שמסמל בין היתר את הכניסה לחיים בוגרים. יחד עם זאת, בגלל שמדובר באחת ההלוואות הגדולות שתעשו במהלך חייכם – זה מצריך הרבה בדיקות, ידע מקצועי והבנה עמוקה בתחום,  שכן יש המון דברים ושיקולים שצריכים להילקח בחשבון. 

זכרו שהתנהלות לא מחושבת עלולה לעלות לכם ביוקר בהמשך, בדיוק בשביל, אנו במשכנתא עכשיו – מספקים שירותי ייעוץ משכנתאות עם צוות מנוסה שיעמוד לשירותכם לאורך כל התהליך.

משכנתא היא סוג של הלוואה, אשר ניתנת בתמורה לשעבוד ומשכון הנכס שרוכשים – וכאשר לוקחים משכנתא חדשה, כלפי שאתם בוודאי יודעים מדובר בהליך בירוקרטי מורכב,
 שכולל בין היתר רישום שעבודים בטאבו וברשם, החתמת עורכי דין, ביטוחים ועוד…).
זו בדיוק הסיבה, שבכל הנוגע למשכנתאות חדשות, רצוי לקחת רק כאשר מדובר בסכומים גבוהים לפרוס אותה לטווח הארוך, כך שיהיה ניתן לעמוד בהחזרים החודשיים בקלות.

משכנתאות, זה תחום מאוד מורכב ובעל השלכות רבות על העתיד, לכן – תמיד כדי לקבל סיוע, ייעוץ וליווי מיועץ משכנתאות מקצועי.

הדרך למשכנתא חדשה - אז איך מתחילים?

רגע לפני שאתם ממהרים להתחיל לפנות לבנקים בכל הנוגע למשכנתא חדשה – אנחנו במשכנתא עכשיו ממליצים לכם לעצור רגע ובאמת לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה. כאמור, יש המון דברים שצריכים לקחת בחשבון, בין היתר – האם הנכס שבחרתם באמת עונה על הצרכים שלכם? האם הוא ישרת אותכם היטב גם בטווח הרחוק? האם האזור שבחרתם אטרקטיבי? האם בחנתם תוכניות פיתוח של השכונה? איך התחבורה הציבורית באזור? התשתיות? רמת מוסדות החינוך, השכנים? קניית נכס למגורים זה צעד קריטי, לכן שימו לב שאתם לא עושים זאת בפזיזות.

לאחר שמצאתם את הבית הטוב ביותר עבורכם – ושבאמת מתאים לכם, זה השלב בו כדאי לפנות ליועץ משכנתאות מקצועי שילווה אותכם. בפגישות הייעוץ, תוכלו להבין לעומק מונחים שונים שעוד לא הכרתם כמו (מה זה מיחזור משכנתא או משכנתא הפוכה) ולרדת לעומקן של ההחלטות שאתם הולכים לקבל וכן להבין היטב את כל ההשלכות הכלכליות העתידיות וכמובן, את המסלולים השונים.

יועץ משכנתא יסייע לכם לצלוח את התהליך במהירות, בנוסף לכך שתדעו לבחור את המסלול הנכון ביותר עבורכם, אולי אפילו תגלו שאתם יכולים לקנות דירה במחיר למשתכן וכך אתם תהיו הרבה יותר בטוחים בהחלטות שלכם וכתוצאה מכך גם נינוחים. יועץ משכנתאות ילווה אתכם בבטחה אל עבר ביתכם וידע להציג אותכם באופן הטוב ביותר.

משכנתא עכשיו תעזור לכם להתחיל

משכנתא חדשה - מה אתם חייבים לקחת בחשבון?

את התקציב אשר עומד לרשותכם

התקציב שלכם להשקעה, זה למעשה ההון העצמי שלכם, זה הכסף שנמצאאצלכם בחשבון או לחילופין שתוכלו לגייס ממקום אחר.

מחיר הנכס ​

חשוב מאוד להגדיר תקציב לנכס שאתם מעוניינים לרכוש, יש משמעות להפרש שבין ההון העצמי שלכם לבין מחיר הנכס.

סכום הכסף אותו יהיה מוכן הבנק להעמיד לרשותכם

לאחר שתספקו לבנק שלכם את כל הנתונים – אתם תקבלו הצעה ראשונית לסכום הכסף אשר הבנק ילווה לכם וכן את התנאים. יש לבחון זאת היטב ולהבין אם זה משהו שתוכלו לעמוד בו.

מהן יכולות ההחזר שלכם

לקיחת משכנתא שלא יושבת טוב יחד עם יכולות ההחזר שלכם היא בעלת השלכות לא פשוטות שכן זה עלול לפגוע במצב הכלכלי שלכם ואף יותר. זו בדיוק הסיבה, שכדי להימנע מכך כדאי להתייעץ עם יועץ משכנתאות שידע תמיד לראות לטובתכם.

שינויים בריבית ​

שינוי בריביות עשוי לגרום לכך שתצטרכו לעמוד בהחזרים גבוהים או לחילופין, נמוכים במהלך השנים.

ביטוח משכנתא

חשוב לקחת בחשבון את כל נושא הביטוח המשכנתא שכם מדובר בכמה עשרות אלפי שקלים שנכללים בהוצאות שלכם – הסכום שתשלמו יהיה תלוי בשווי המשכנתא.

עוד הוצאות

מס רכישה, שכר טרחה לעורך דין, איגרות, שמאי, תשלומים נוספים – שתמיד נראים קטנים בהתחלה, אבל במצטבר הופכים לסכומים גבוהים.

קונים דירה? לא הולכים לבנק בלי ייעוץ מקדים!

אחת השאלות הראשונות שאנו מקבלים מלקוחות חדשים היא "למה צריך יועץ משכנתא?"

אנחנו אוהבים את השאלה הזאת. זו הזדמנות בשבילנו לספר את הסיפור של משפחת בינדר.

משפחת בינדר הגיעה אלינו קבורה בחובות מהלוואות, חריגה ממסגרת אשראי ומינוס בבנק. לאחר איחוד הלואוות והוצאת משכנתא חדשה גם חסכנו להם 342,660 ש"ח(!) וגם קיצרנו להם את תקופת המשכנתא ב-4 שנים.

הסיפור של משפחת בינדר הוא הסיפור של יותר מדי ישראלים שמוציאים הלוואות ומשכנתאות בתמהילים שאינם מיטיבים עימם.

חשוב להבהיר שאין לנו שום דבר נגד הבנקים. אבל אנחנו לא תמימים וברור לנו שבנקים הם עסקים למטרות רווח והאינטרס שלהם הוא להרוויח כמה שיותר מכל הלוואה שהם מספקים. לכן, אנו ממליצים לאנשים לגשת לייעוץ משכנתאות חיצוני ולא להשתמש בשירותיו של פקיד המשכנתאות בבנק.

מרוצים ממשכנתא חדשה דרך בנק אגוד
paper-3309829_1920

בוחרים משכנתא חדשה

לאחר שמצאתם את הנכנס שאתם רוצים לקנות וכן לאחר שתקבלו אישור עקרוני מהבנק, זה השלב בו תוכלו לבחור את המשכנתא החדשה שלכם. יש מסלולים שונים ומגוונים – כאלה עם ריבים קבועה, ריבית משתנה, ריבית פריים…מסלולים ארוכים או קצרים ועוד.
כאן יועץ משכנתאות יוכל להסביר לכם בדיוק את המשמעות של כל מסלול, את היתרונות והחסרונות שאתם צריכים להכיר כדי לעשות את הבחירה הנכונה ביותר.

ייעוץ מטעם יועץ משכנתאות יוכל לחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים.

לכן, אנחנו יודעים שמדובר בהליך שרוצים לסיים מהר, יחד עם זאת – קחו את הזמן לבחור במסלול. בחירת מסלול עם ריבית נמוכה בלי להבין לעומק את התנאים זו טעות שיכולה לעלות לכם ביוקר, כיוון שצריך להסתכל היטב אותיות הקטנות – ריבית נמוכה עשויה להשתנות או להיות צמודה.
אל תיקחו משכנתא בלי שאתם מבינים לעומק את כל הפרטים.

זה הזמן להצטרף לאלפי לקוחות מרוצים שהצליחו לחסוך עשרות אלפי שקלים! לתיאום שיחת ייעוץ חינמית – השאירו את הפרטים שלכם, מבטיחים לחזור אליכם בהקדם:

לא הולכים לקנות דירה בלי ייעוץ של משכנתא עכשיו!

הרבה אנשים בטוחים שיועץ משכנתאות זה "עוד הוצאה", עוד כסף שצריך לשפוך בהליך הלא פשוט הזה.

יחד עם זאת, אנחנו כאן כדי להבהיר לכם, שיועץ משכנתאות יוכל לחסוך לכם המון כסף במצטבר – ובנוסף, לוודא שאתם באמת בוחרים את המשכנתא והמסלול שהכי מתאימים לצרכים וליכולות שלכם.

זכרו שבסופו של דבר, האינטרס של הבנקים זה להרוויח כמה שיותר מהלוואה שהם מספקים לכם, וזו בדיוק הסיבה, שאנשים שסומכים בעיניים עצומות על הבנק ועל התנאים שלהם,
או לחילופין בטוחים שהם חכמים יותר, פעמים רבות מגלים שהם עשו טעות, בשלב שהוא כבר מאוחר.
לכן, אם אתם רוצים לעשות באמת בחירה מושכלת ולקחת משכנתא בתנאים הטובים ביותר – פנו עוד היום למשכנתא עכשיו ואחד היועצים המומחים שלנו ידאגו ללוות אותכם לאורך כל התהליך ולדאוג לאינטרסים שלכם.

לא לשבור את הראש בלי ייעוץ משכנתא עכשיו
משכנתא עכשיו תעזור לכם להחזיק את הבית בידיים שלכם

איך אנחנו יכולים לעזור לכם עם משכנתא חדשה?

  • בנייה נכונה של תמהיל המשכנתא המותאם במדויק לפרופיל הלקוח בהווה – עם הסתכלות רחבה לעבר השנים הבאות, כולל בחינת צפי הכנסות עתידיות, השכלה, מצב משפחתי נוכחי וגם עתידי, יכולות החזר, מידת סיכון, חסכונות ועוד.
  • תכנון לוח תשלומים ומסירת הכסף לצד ג’ תוך עמידה בלוחות זמנים שהגדרנו מראש.
  • ייעוץ מקצועי לכל מסלולי המשכנתא הקיימים, כמו משכנתא פנסיונית, מיחזור משכנתא, משכנתא למסורבים ועוד. באתר תמצאו הסבר על היתרונות, החסרונות, ההטבות והסיכונים שצריכים להילקח בחשבון.
  • בנוסף, אנו נבצע עבורכם פניות לבנקים ויחד נבחר את הבנק שמתאים ביותר עבורכם.
  • אנו מקיימים משא ומתן אינטנסיבי עם כל בנק שמאשר את ההלוואה.
  • לאורך כל התהליך המומחים של משכנתא עכשיו יעניקו לכם ליווי והדרכה כדי שאתם תוכלו להרגיש בטוחים ורגועים.

בעצם, יועץ המשכנתאות של הבנקים לא מייצג אתכם
אלא מייצג את הבנקים מולכם. 

אתם צריכים יועץ מנוסה לצידכם שייצג אתכם אל מול פקיד המשכנתאות של הבנק וידאג לכם למשכנתא הטובה ביותר שאתם יכולים לקבל.

מרוצים ממשכנתא חדשה דרך בנק מזרחי טפחות

ההבדל בין משכנתא טובה למשכנתא גרועה יכול לעלות לכם עשרות ומאות אלפי שקלים על פני השנים

אנו בונים תמהיל משכנתא מותאם אישית לצרכים שלכם, ומבקשים הצעות מחיר מכ- 5 בנקים.

לאחר שאנו מקבלים הצעות לתנאי הלוואה מהבנקים אנו מקיימים משא ומתן אינטנסיבי עם כל בנק שמאשר את ההלוואה.

לאחר מכן אנו בוחרים יחד איתכם את הבנק שסיפק את ההצעה הטובה ביותר.

המטרה שלנו היא אחת: למצוא את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם.

המטרה שלנו היא אחת:

למצוא את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם! ​

לכן, אם אתם מתכננים לקנות בית בקרוב, זה הזמן שלכם לפנות למומחים של "משכנתא עכשיו" וליהנות מייעוץ מקצועי,אמין שיעניק לכם שקט לשנים הבאות והכי חשוב?
שיספק לכם משכנתא עם התאים הטובים ביותר.
אנו נדאג להציג אותכם באור הטוב ביותר ולשמור על האינטרסים שלכם לאורך כל ההליך.

 מוכנים לקחת את הצעד הזה? בואו נקבע פגישת ייעוץ ללא עלות או התחייבות!
השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום – תנו לנו לעזור לכם לחסוך במשכנתא!

דילוג לתוכן