שעון

בעולם בו מחירי הנדל"ן עוברים טלטלות רבות, וחוסר הוודאות לגבי קורת הגג הולך וגובר - הצטרפו לתכנית נוחה וגמישה יחד עם המומחים של משכנתא עכשיו.

מכירת הזיכיון לבניית דיור במחיר מופחת, מתבצעת בשיטת מחיר למשתכן.  בשיטה זו, מתחרים קבלנים ויזמים על המחיר הסופי והנמוך אותו ישלם הדייר. תחילה, מבצע משרד השיכון והבינוי מכרז על הפשרת קרקעות לבניית דיור במחיר מופחת, והזוכה במכרז צריך להציע את המחיר הסופי של הדירה-
שהוא המחיר הנמוך ביותר שאפשר על פי התנאים שקובע משרד השיכון והבינוי. תהליך המכרז והמכירה, ינוהל על ידי הנהלה ייעודית שהקים משרד השיכון והבינוי.
ההנהלה משגיחה ומפקחת על התנהלות הקבלן, ומוודאת שכל הצדדים המעורבים עומדים בהתחייבויותיהם מול הגורמים הממשלתיים ורוכשי הדירות.

מהם תנאי השתתפות בתוכנית מחיר למשתכן וכיצד תדעו אם גם אתם זכאים?

שיטת מחיר למשתכן יכולה לחול על פרויקטים של בנייה עירונית רוויה. הבניינים צריכים להיות בני 6 דירות ומעלה, ובעלי 2 קומות לפחות. משרד הבינוי והשיכון קבע הנחיות טכניות מפורטות יותר לגבי דירות הנמכרות במסגרת מחיר למשתכן.

 ועכשיו, נעבור לתנאי הרוכשים:

כל המעוניין לרכוש דירה במסגרת תכנית מחיר למשתכן, עליו להוכיח שלא הייתה דירה בבעלותו/ לא היה שותף בבעלות על דירה ב-6 שנים האחרונות.

בנוסף, עליו להוכיח שנכון לזמן זה אין לו זכויות במגרש המיועד למגורים.

קריטריונים אישיים למחיר למשתכן: 

 • אנשים בעלי נכות מגיל 21 ומעלה
 • משפחה חד הורית עם ילד אחד ומעלה
 • יחיד שאינו נשוי מעל גיל 35

זוג נשוי/ידוע בציבור

תנאים נוספים: 

 • על הדייר המעוניין להשתתף בפרויקט להיות במעמד של חסר דירה בעת חתימת חוזה לדירת מחיר למשתכן.
 • משרד הבינוי והשיכון נותן עדיפות ל'בני מקום' בהשתתפות במכרזי מחיר למשתכן.
 • הגדרת 'בן מקום' היא- אדם המתגורר בתחום שיפוטה של הרשות בה נבנה הפרויקט בשלוש שנים האחרונות, או לחלופין בארבע שנים מתוך עשר השנים האחרונות.
כך מתקדמים במשכנתא עכשיו למפתח הבית

באילו מצבים משפרי דיור רשאים להשתתף בפרויקט מחיר למשתכן?

במקרה בו חלפה שנה שלמה מההגרלה שערך משרד השיכון לדיירים הזכאים למחיר מופחת, ועדיין לא נמכרו כל דירות מחיר למשתכן לחסרי דירה, אזי הדירות שנותרו ימכרו בתנאי הזיכיון גם לאנשים העונים להגדרת משפרי דיור. 

אילו נכסים אדם צריך להחזיק בבעלותו על מנת להיכנס להגדרת משפר דיור?
שימו לב שחובה על משפר הדיור למכור את הנכס הקודם שבבעלותו בתוך שנה וחצי מזמן אכלוס הדירה החדשה שנרכשה במסגרת מחיר למשתכן.

1

אדם שבבעלותו לפחות שליש מדירת מגורים יחידה

2

אדם שהיה הבעלים של שליש מדירת מגורים יחידה או יותר- בשלוש השנים שקדמו לרכישת דירת מחיר למשתכן

3

אדם שבבעלותו לפחות שליש ממגרש או כל קרקע אחרת המיועדת למגורים.

לתיאום שיחת ייעוץ חינמית - מלאו את הפרטים שלכם, מבטיחים לחזור אליכם בהקדם:

חשוב לציין, שמספיק שאחד מבני הזוג הינו משפר דיור, אזי נחשבים שניהם יחד כעונים להגדרת משפרי דיור.

תהליך מחיר למשתכן

לכל זוג צעיר יש חלום, להתמקם בבית משלו, בבית שהם יוכל לתכנן, לעצב ופשוט להפוך אותו לחלק קטן מעצמם.

בשביל לעזור להם להגשים חלום זה המדינה הקימה פרויקט הנקרא מחיר למשתכן, שבו הזוג הצעיר יוכל לקנות את ביתו בסכום נוח יותר, ולהתחיל את חייו המשותפים במקום משלו.

אז אם הראש שלכם מבולגן כרגע במחשבות על האם אתם זכאים? מהו הליך הזכייה?
ואיך בוחרים את בית החלומות שלכם? אל דאגה, בכתבה הזו ריכזנו לכם את כל התהליך, והדברים הכי חשובים שצריך לדעת בעת ההרשמה לפרויקט. 

סקרנים? המשיכו לקרוא.

שלב 1: הנפקת אישור זכאות והרשמה להגרלה

בשביל להנפיק אישור זכאות לפרויקט שיכון ובינוי עליכם לעמוד באחד מהקריטריונים הקובעים אישור זכאות למחיר למשתכן, אז מה הם הקריטריונים?

 • זוגות שנרשמו לנישואים ומיום הגשת הבקשה לתעודת זכאות יינשאו בתוך 30 ימים.
 • זוגות נשואים או ידועים בציבור.
 • הורה במשפחה חד הורית עם לפחות ילד אחד שעדיין לא הגיע לגיל 21 וגדל בבית.
 • נכים בדרגת נכות של 75% ומעלה, הנמצאים על כיסא גלגלים לצמיתות.
 • הורה גרוש מתחת לגיל 35.
 • אין בבעלותכם דירה ב3 שנים האחרונות.
 • אין לכם זכויות בדירה בשלבי בניה.
 • אין לכם זכויות בישוב קהילתי או במשק חקלאי.

במידה ואתם עונים על אחד מההגדרות האלה אתם יכולים להנפיק אישור זכאות, הנפקת אישור זה עולה 70 שקלים, ולאחר שהנפקתם אותו אתם יכולים להירשם להגרלה.

עכשיו נשאלת השאלה, האם אני יכול להירשם למספר הגרלות, ואם כן, האם סדר ההגרלות משנה? אז כן, אתם יכולים להירשם למספר הגרלות, אך קחו בחשבון שברגע שאתם זוכים בפרויקט אחד אז השתתפותכם בשאר ההגרלות מתבטלת אוטומטית. ופה נכנסת השאלה הבאה, כן, במידה ואתם נרשמים למספר הגרלות סדר ההגרלות משנה מאוד מפני שאם אתם מעדיפים עיר שההגרלה שלה מתבצעת שניה או שלישית, וזכיתם בהגרלה הראשונה, אתם לא תוכלו לזכות בפרויקט בעיר שהייתה בעדיפות הראשונה שלכם.

לכן מומלץ לבדוק את סדר ההגרלות לפני שמחליטים להירשם למספר פרויקטים ולהחליט איזו עיר בעדיפות הראשונה אצלכם. למזלכם, עומדים לרשותכם 28 ימים מרגע פתיחת ההרשמה להחליט לאילו פרויקטים אתם רוצים להירשם.

בתהליך הזה ניתן לעשות לא מעט טעויות, בין אם זה במספר ההגרלות שאליהן אתם נרשמים ובין אם זה שאתם לא בטוחים אם אתם עומדים בתנאי הקבלה לאישור זכאות. בשלב זה מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה שייעץ לכם על הדרך הטובה ביותר בשבילכם לפי ההעדפות האישיות שלכם.

יד שיוצאת מהמסך מחשב לוחצת יד של אדם

מעוניינים לקבל עוד פרטים על מחיר למשתכן מלאו את הפרטים ונחזור אליכם:

שלב 2: ההגרלה ורשימת הזוכים

קודם כל, אופן ביצוע ההגרלה מתבצע באמצעות תוכנה המופעלת במחשב שלא מחובר לאינטרנט ובכך מונע פריצות של האקרים שיכולים להתערב בתהליך, ובנוסף, ההגרלה גם נמצאת תחת נהלים מחמירים בפיקוח של וועדה ורואה חשבון.

ההגרלה בעצם מחשבת גם אם זכיתם במקום בפרויקט, ואם כן זכיתם אז גם מהו מקומכם בבחירת הדירה. ככל שהמספר הסידורי נמוך יותר, אתם מגיעים לפגישה מוקדם יותר ויכולים לרכוש את הדירה בה אתם מעוניינים. כך שאם אתם מקום 5, יש לכם סיכוי הרבה יותר גבוה לקבל את הדירה שרציתם מאשר זוג במקום 30.

אז איך אתם מקבלים את תוצאות ההגרלה? התוצאות נשלחות אליכם בדוא"ל, ולאחר מכן תצטרכו לחכות שהחברה תיצור איתכם קשר ותזמין אתכם לכנס הזוכים.

הגיע הרגע והגעתם לכנס הזוכים! – אז מה מחכה לכם שם? בכנס הזוכים אתם מקבלים את כל המידע הנחוץ מנציגי החברה על החברה, מהו תמהיל הדירות, אופן תהליך בחירת הדירות ואף גם על העיר בה הפרויקט יוקם. לאחר ששמעתם על הפרויקט אתם צריכים כבר להתחיל לחשוב לאיזו דירה אתם מכוונים, לאיזו קומה וכמה חדרים, ורצוי לבחור מספר אפשרויות גדול ככל שהמספר הסידורי שלכם גדול, כי כפי שנאמר למעלה, הסיכוי שתשיגו את הדירה בעדיפות הראשונה שלכם יהיה נמוך יותר ככל שהמספר הסידורי יהיה גבוה יותר.

שלב בחירת הדירה בין אם אתם נמצאים במספר סידורי גבוה או נמוך יכול להיות נורא מבלבל, לכן, מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתאות שיסביר לכם את האופציות הטובות ביותר בשבילכם ומה אתם צריכים להכין מראש בהתאם למיקומכם בהגרלה.

שלב 3: בחירת הדירה וחתימת חוזה

הגענו לשלב האחרון! – עכשיו רק נשאר להגיע לתאריך ולשעה שבה הקבלן זימן אתכם. הפגישה היא בת 45 דקות בלבד, ומפני שהיא כל כך קצרה, מומלץ לכם להגיע כבר מוכנים ומעודכנים בדירות הקיימות שמתעדכנות באתר, ולהביא עמכם את כל הטפסים הנחוצים לפגישה, כך שכל הפגישה תוכל להתבצע באופן שוטף וללא שום בעיות.

יצאתם מהפגישה ובחרתם את דירת חלומותיכם? מעולה! – עכשיו תצטרכו לשלם מקדמה שהיא מעין "דמי רצינות" בגובה 2000 שקלים שכמובן ירדו לכם מתשלום הדירה לאחר מכן.

עכשיו השלב החשוב הגיע, מהרגע שבחרתם את הדירה אתם מקבלים מהקבלן את ההסכם, יש לכם 14 יום להחליט האם אתם מסכימים על החוזה והאם כל הסעיפים נשמעים לכם בסדר, ישנה גם אפשרות לחתום על ההסכם כבר בתום הפגישה, אך כדאי לקחת את הזמן שניתן לכם ולנצל אותו לבדיקת החוזה בצורה מעמיקה ואף להביא לעורך דין שיעבור עליו ויראה אם החוזה בסדר.

אך לפני שאתם ממהרים לקפוץ על דירה גדולה או בעלת גינה יפה וגדולה, כדאי לזכור שאתם צריכים להיות מסוגלים להחזיר משכנתא על הדירה, ולהיות בעלי הון עצמי של לפחות 25% משווי הדירה על מנת לקבל משכנתא חדשה, אז בשביל להבטיח רכישת דירה שתוכלו להרשות לעצמכם, כדאי לדבר עם יועץ משכנתאות בעל ניסיון שיוכל לכוון אתכם אל בחירת הדירה הטובה ביותר עבורכם ובהתאם לסכום שיש ברשותכם.

עוד דבר שחשוב בעת חתימת ההסכם הוא בירור על הקבלן, באינטרנט או דרך אנשים, לשמוע חוות דעת עליו ועל עבודתו, ואף לראות את סגנונות הבנייה שלו בבניינים אחרים שבנה. מפני שברוב הפעמים הקבלן בונה את אותו סגנון בניין בכל פעם, כך שתוכלו לראות אם מבנה הבניין בכלל תואם את ההעדפות והטעם שלכם.

לאחר שקראתם, התייעצתם, בדקתם ואתם בטוחים שאתם מעוניינים לרכוש את הדירה, הגיע הזמן לחתום על החוזה המיוחל ולרכוש את דירת חלומותיכם!

משכנתא עכשיו תראה לך זווית אחרת להשקעה

כשזה מדובר בתהליך מחיר למשתכן,

הכול יכול להיות נורא מסובך ואפשר בקלות לעשות טעויות עם השלכות גדולות ובלתי ניתנות לתיקון. בשביל להבטיח לעצמכם את הדירה הנחשקת, במחירים המעולים ביותר ובתהליך מסודר ללא בעיות, מומלץ להיעזר ביועץ משכנתא שידריך, ילווה ויעזור לכם בכל פרט ופרט בתהליך הארוך והמסובך הזה.

חברת משכנתא עכשיו היא חברה המובילה בתחומה, מקצועית, ובעלת ניסיון רב בכל הנוגע למשכנתאות ובמחיר למשתכן. אז למה אתם מחכים? השאירו למטה פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

כיצד לשפר דיור בצורה נכונה?

ישנם שני צעדים אותם אתם צריכים לנקוט על מנת שלא להגיע להסתבכות בלתי נעימה עם רשויות המס (אין צורך להרחיב לכם כמה הצעדים הללו קריטיים לכם).
קודם כל, עליכם לוודא שתוכלו למכור את הדירה שברשותכם מוקדם ככל האפשר. רצוי מאד שלא להגיע למצב בו שתי הדירות ברשותכם. כך תפטרו ממס הרכישה וממס שבח.
לחלופין, פתרון נוח שעשוי להציל אתכם (במידה וזה אכן רלוונטי עבורכם) הוא להעניק את הדירה במתנה לילד שאינו קטין, וכך להסיר את שמכם מהבעלות עליה אך עדיין להחזיק בה.שנית, במצב בו הנכס החדש גבוה מ- 1,620,000, רצוי מאד להתייעץ עם מומחה בתחום המיסים, משכנתא עכשיו מסדרת לכם את העניין על מנת שתהיה לכם תמונה ברורה של המיסים שיוטלו עליכם לאחר הרכישה, וכך תוכלו להערך מראש לעסקה.

הדרך שלכם לדירה בסבסוד של המדינה!

השתתפות משפרי דיור בפרויקט מחיר למשתכן - מעודדים שיפור באיכות החיים!

ראשית, מי נחשב למשפר דיור?

 משפר דיור הוא בעל דירה או כל נכס מקרקעין אחר, לרבות מגרש המיועד למגורים, אשר מעוניין לרכוש דירה איכותית/ גדולה/ חדשה יותר, על מנת לשפר את תנאי המחיה והמגורים שלו. אחוז משפרי הדיור בין רוכשי הדירות הישראלים הוא די גבוה, ועומד על 26%. הסיבות לשיפור דיור הינן רבות ומגוונות, ויכולות לנבוע הן מהקמה או הרחבה של תא משפחתי והן משאיפה לעלייה ברמת החיים שאינה קשורה בהכרח לגדילת מספר הדיירים. נרחיב כעת על משפרי דיור בכלל, ועל השתתפות משפרי דיור במחיר למשתכן בפרט.

כפי שנראה בהמשך, משפרי דיור עשויים להיות חלק משמעותי מפרויקט מחיר למשתכן, על אף שהן אינם קהל היעד המקורי של התכנית. פרט שחשוב להדגיש שאף עלול להפתיע חלק מהאנשים, הוא שמשפר דיור אינו בהכרח אדם שמעוניין להעמיד את הנכס שברשותו למכירה לצורך מעבר לנכס יקר יותר, אלא אפילו מעבר לנכס זול יותר יכול לעיתים להכלל בתוך ההגדרה של שיפור דיור.

התנאי העיקרי לעמידה בקריטריון זה, הוא בעלות על נכס הרשום בטאבו, אותו יהיה ניתן למכור לאחר קניית הדירה החדשה.

כך תוכל לבחור את המשכנתא החדשה עם היועצים שלנו
משכנתא עכשיו עובדת בשקיפות

מס רכישה למשפרי דיור - התנאי אותו מציבה המדינה בפני משפר הדיור

מס רכישה הינו מס המוטל מטעם המדינה, על כל עסקת נדל"ן הכוללת רכישה של נכס. מס רכישה נקבע בהתאם לקריטריונים רבים כגון: ערך הנכס הנרכש וטיב העסקה. לרוכשים דירה ראשונה, קיים פטור מלא ממס רכישה. כעת נעבור למס רכישה המוטל על משפרי דיור: כיום למשפרי הדיור עומדת הטבה מיוחדת. על כל רכישת דירה העומדת להגדרת שיפור דיור, מוטל מס רכישה אך ורק כאשר שווי הנכס הנרכש הוא מעל ל-1,620,000. בכל שיפור דיור לנכס שמחירו נמוך ממחיר זה, מעניקה המדינה פטור מלא ממס רכישה בדומה לרכישת דירה ראשונה.

חשוב מאד לדעת!

כזכור, מרגע אכלוס הדירה החדשה, חלה חובה על משפר הדיור למכור את הנכס הקודם שברשותו בשנה וחצי הקרובות, אף על פי שעל פי החוק היבש אין חובה למעשה למכור את הדירה הקודמת. המשמעות של השארת הבעלות עליה, היא הסרת הרוכש מהגדרת משפר דיור, והכנסתו לקטגוריה של 'משקיע'. לא זו בלבד שמשקיע חייב לשלם את מס הרכישה עליו דיברנו, אלא אף עשויה המדינה להטיל עליו מיסים נוספים המוטלים על השקעות בדרך כלל.

כל זכאי שהוציא אישור למחיר למשתכן חולק לסדרה מסוימת, וכל סדרה מייצגת העדפה שונה בהגרלות הפרויקטים של המחיר למשתכן, אז מה הן הסדרות? מה הן הדרישות להיכנס לכל סדרה? ומהן ההטבות שקיימות בכל סדרה? בואו נגלה!

מהן סדרות המחיר למשתכן?

מחיר למשתכן סדרה א

אז מי יכול להיכנס לסדרה א? אנשים שביקשו אישור זכאות עד אוגוסט 2016, ולהם תהיה עדיפות ראשונה בהגרלות המתקיימות על הדירות, זה אומר, שכל עוד מספר הנרשמים נמוך או שווה למספר הדירות הקיימות בהגרלות, כל נרשמי סדרה א יזכו ויוגדרו כזוכים.

מחיר למשתכן סדרה ב

אז מי יכול להיכנס לסדרה ב? אנשים שביקשו אישור זכאות מספטמבר 2016 ועד 25.09.2017, ולהם תהיה עדיפות שניה בהגרלות המתקיימות על הדירות. רק לאחר שכל נרשמי סדרה א יוגדרו כזוכים, ועדיין יהיו קיימות עוד דירות, יוגדרו גם נרשמי סדרה ב כזוכים.

עוד אופציה בה נרשמי סדרה ב יוכלו לזכות היא במידה וכל הדירות אוישו לנרשמי סדרה א, אך חלק מהנרשמים ביטלו והתחרטו, אז במידה ולא נשארו עוד נרשמים בסדרה א שלא הוגדרו כזוכים, ההגרלה על הדירות הנותרות עוברת לנרשמי סדרה ב.

מחיר למשתכן סדרה ג

אז מי יכול להיכנס לסדרה ג? אנשים שביקשו אישור זכאות מאז ה25.09.2017 ואילך, ולהם תהיה עדיפות אחרונה בהגרלות המתקיימות על הדירות. למעשה, התנאים היחידים שבהם סדרה ג יכולים להשתתף הם במידה ומספר נרשמי סדרה א וב נמוך ממספר הדירות הקיימות בשוק. וההגרלות שסדרה ג משתתפת בהן כוללות גם את מי שלא זכה בהגרלות הקודמות מסדרות א וב.

בשביל להבין מהן הזכאויות שלכם לכל סדרה שאליה משתייכים ולממש אותן, מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתאות מנוסה שיוכל להדריך ולעזור לכם בתהליך ובמימוש הזכאויות שלכם.

שורות של בתי קרקע

מהם תנאי התשלום במחיר למשתכן?

כשאתם חותמים על חוזה מכר מול הקבלן של הפרויקט אליו נרשמתם, אתם לא אמורים לשלם את כל הסכום בבת אחת כמובן, אך אתם גם צריכים לדעת ש לשלם מעין "דמי רצינות" בתחילת הדרך, אז איך זה עובד?

"דמי הרצינות" הם 7% משווי הנכס אותו רכשתם בעת חתימת חוזה הרכש, ואת הסכום הזה אתם אמורים לספק לקבלן בעת החתימה.

לאחר ששילמתם את הסכום הראשוני, יש לכם 45 יום בשביל להשלים סכום זה ל27% משווי הדירה, וכאן נגמרים התשלומים המוקדמים ומתחילים תשלומים שוטפים.

מכאן אתם משלמים בתשלום חודשי שוטף לאורך זמן הבנייה את כל הסכום הנותר לכם להשלמת 90% משווי הדירה, ובעת קבלת הדירה עליכם לשלם את ה 10% הנותרים בשביל להשלים את קניית הדירה.

בשביל להבטיח שכל תהליך התשלום ילך בצורה חלקה וללא בעיות, מומלץ לכם להיעזר ביועץ משכנתאות שיעזור לכם לסדר את כל נושא התשלומים בצורה המתאימה והטובה לכם ביותר.

לתיאום שיחת ייעוץ חינמית - מלאו את הפרטים שלכם, מבטיחים לחזור אליכם בהקדם:

שני אנשי עסקים לוחצים ידיים

כל מה שצריך לדעת על הון עצמי במחיר למשתכן

כפי שכולנו יודעים, בשביל לקבל משכנתא בין אם זה לדירה בשוק החופשי או דירה במחיר למשתכן, נדרשים לפחות 25% משווי הדירה כהון העצמי שלכם, אז נכון, במחיר למשתכן כללים אלו גם תקפים, אך בצורה קצת שונה.

כשאתם רוכשים דירה במחיר למשתכן השווי שלה נמוך יותר מהשווי שלה בשוק החופשי, אך מימון המשכנתא עומד על עד כ75% משווי הדירה בשוק החופשי, זה אומר, שאחוזי המימון שלכם יהיו גבוהים משמעותית מאחוזי המימון שמקבלים ללא המחיר למשתכן. תנאי זה תקף רק על דירות שגובה השווי שלהן מתחת ל1.8 מיליון, ובמידה ושווי הנכס שאתם מעוניינים לקנות בסכום או מעל 1.8 מיליון, תוכלו לקבל משכנתא על 75% משווי הנכס במחיר שלו במחיר למשתכן, ולא תקבלו הטבות מימון.

הטבה נוספת במחיר למשתכן היא מענק שאתם מקבלים במידה ואתם בוחרים לגור בערים מסוימת בפריפריה, ואם אתם מקבלים את המענק אתם יכולים להחשיב אותו כהון העצמי שלכם ואף להקטין את אחוזי המימון שלכם ולהשיג תנאי משכנתא נוחים יותר.

הערים שהרשמה לפרויקט בעיר שלהן מזכה מענק של 40,000 ₪ :

חריש, אשקלון, נהריה, עפולה, עכו, רכסים, שלומי אילת, קריית מלאכי ועוד.

הערים שהרשמה לפרויקט בעיר שלהן מזכה במענק של 60,000 ₪ :

חצור הגלילית, טבריה, ירוחם, כפר מנדא, אופקים, בית שאן, דימונה, נצרת, נתיבות, צפת, מצפה רמון, מצרת עילית, קריית ארבע, קצרין, קריית שמונה, שדרות ועוד.

אך הטבות אלו תקפות רק במידה ואתם בעלי הון עצמי של 100,000 ₪ לפחות לפני המענקים והמשכנתא, ורק כשתביאו סכום זה המענק יוכל להשתחרר לכם.

בין אם אתם מתקשים לגייס הון עצמי מספיק לקבלת המשכנתא ובין אם אתם מתלבטים מה יותר מתאים לכם לפי ההטבות הקיימות, מומלץ לכם להיעזר ביועץ משכנתאות שעל סמך הידע והניסיון שלו יוכל להתאים לכם את התוכנית הטובה ביותר עבורכם ועבור ההעדפות שלכם.

בשורה התחתונה, תהליך קניית הדירה במחיר למשתכן יכול להיות תהליך לא פשוט בכלל, החל מבדיקת הזכאות ועד תשלומי הדירה, וללא יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה אפשר לעשות המון טעויות שלפעמים יכולות גם לעלות לכם ביוקר, כך שמומלץ להיעזר ביועץ משכנתאות שילווה אתכם וידריך אתכם לכל אורך הדרך, בשביל שתקבלו את הדירה הכי טובה שיש בתנאים הכי משתלמים בשוק.

לא מומלץ לעבור תהליך סבוך זה לבד,

יועץ משכנתאות הוא דמות בעלת ידע רב ומומחיות, היועץ יתאים לכם את דרך הפעולה הטובה לכם, יכיר אתכם, ויתמסר לניהול אחראי ותקין של המשא ומתן שלכם מול הרשויות. אנו מושיטים יד חמה ומלווה - בואו ונתחיל את הדרך!

מעוניינים לדעת עוד על מחיר למשתכן?
 אנחנו כאן בשבילכם.
צרו איתנו קשר עוד היום ועשו את הצעד הראשון
לכיוון הבית החדש שלכם!

דילוג לתוכן